ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11D

reklama

Koně na tenkém ledě. Nejlepší fotky z dostihů ve Svatém Mořici

 19.02.2019 16:20 | AUTOR: Martin Cáp |
FOTOGALERIE

ikonka

Slavné švýcarské letovisko má za sebou další mítink White Turf. Vrcholy všech tří nedělí včetně Velké ceny Svatého Mořice ovládli britští koně a počasí dělalo pořadatelům spíše starosti. To nejlepší z dění na zamrzlém jezeře shrnujeme ve fotogalerii.

reklama 12B

Čtyřicet až osmdesát centimetrů. V tomto rozmezí se pohybuje průměrná tloušťka ledu při dostizích na sněhu ve Svatém Mořici. Ani letos to nebylo jinak, a přesto si pořadatelé slavného mítinku White Turf místy mohli připadat na poněkud tenkém ledě.
 
Počasí dostihům letos moc nepřálo, ideální povětrnostní podmínky panovaly až závěrečnou neděli, kdy do stanového městečka na dočasně vybudovaném závodišti dorazilo kolem 15 000 diváků.
 
Většinu rovinových dostihů si mezi sebou rozdělili koně v britském tréninku a ve Švýcarsku působící německý žokej Dennis Schiergen. Letošní White Turf ale nabídl i českou stopu. Z vítězství v dostihu pro amatérské jezdce se hned první neděli radovala za Rakousko jezdící Hana Juránková a celkovým vítězem skikjöringu se stal český odchovanec Pinot.
 
Atmosféru a další zajímavé momenty letošních dostihů na sněhu shrnujeme v obsáhlé fotogalerii.
 
foto: swiss-image / AndyMettler
 
 

Psali jsme o White Turfu

 
 
 
 reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace