reklama 11C

reklama

Johana Vášáryová s Firestonem nepřemožitelná při CDI v Zakrzówě

 23.10.2020 20:57 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

V kategorii „CDICh Team“ si připisuje další cenné vítězství na CDI v polském Zakrzówě česká drezurní jezdkyně Johana Vášáryová, která v letošní sezoně sedlá holandského hřebce Firestona. Za svou excelentní jízdu obdržela od rozhodčích 77,700 %.

reklama 12B

Velmi dobře si vedl také Fabrizio Sigismondi, který v soutěži Prix St. Georges obsadil paté místo s Elegantem a s hodnocením 69,618 %. 

Vrcholem pátečního drezurního programu v Zakrzówě byla Grand Prix, do které jako jediná z české ekipy nastoupila Libuše Mencke s valachem Syrio. Patřilo jí nakonec sedmé místo po připsání skóre 68,043 %. 

Kompletní výsledky naleznete POD TÍMTO ODKAZEM

Foto: Lukasz KowalskiK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace