Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Jezdecký festival již za dva týdny. Kdo z Královic odjede s trofejemi?

 06.03.2020 12:15 | AUTOR

ikonka

Pouhé dva týdny zbývají do startu sedmého ročníku Jezdeckého festivalu, který od 20. do 22. března v Královicích u Slaného uzavře Zimní jezdecký pohár ČJF 2020. Vítězové hlavních soutěží si odvezou opět originální trofeje od společnosti Astera.

reklama 12D
 
Celkem patnáct originálních trofejí vyrobila pro Jezdecký festival společnost Astera v Novém Boře. Jedná se o ručně foukané válcové vázy s vyšším ledem v dýnku s pískovanou dedikací loga, termínu a místa konání akce. „Loňské trofeje se nám moc líbily, a to nejen vzhledem, ale i praktickým využitím. Proto jsme se rozhodli společnost Astera oslovit i letos a vizuál váz zachovat,“ uvedl ředitel závodů Josef Malinovský.
 
Nejvíce trofejí se rozdá v sobotu. Obdrží jí jak vítězové všech šesti finálových soutěží ve skocích a ve spřežení, tak šampioni celkového pořadí Zimního jezdeckého poháru České jezdecké federace. V pátek cenu obdrží vítěz hlavní drezurní úlohy St. Georg, v neděli pak vítěz Grand Prix Czech Eqeustrian Teamu. Poslední patnáctá trofej zůstane jako pamětní v sídle pořádajícího Jezdeckého klubu Jezdci.cz. Na vítěze všech vypsaných soutěží čekají dále tradiční festivalové medaile, které ve zmíněných hlavních soutěžích obdrží i umístění na druhém a třetím místě. 
 
Podrobnosti o programu Jezdeckého festivalu najdete na adrese www.jezdeckyfestival.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace