reklama 11D


Sedmý Jezdecký festival zamíří opět do Královic. Koná se již za měsíc

 22.02.2020 08:45 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Domácí halová sezona je v plném proudu. Pro skoky i spřežení vyvrcholí již tradičně při Jezdeckém festivalu, který bude hostit ve dnech 20. až 22. března Královický dvůr nedaleko Slaného. Chybět nebude ani drezura a voltiž.

reklama 12A
 
Program Jezdeckého festivalu zaznamenal oproti loňskému šestému ročníku změny. V pátek 20. března se začíná dopoledními drezurami, odpolední voltiží a večerními skoky. 
 
V sobotu se od rána pokračuje třemi pakurovými soutěžemi, do nichž je však potřeba se kvalifikovat, neboť jde o finále Zimního jezdeckého poháru ČJF. Ať už jde o pony, malou, nebo velkou túru, vždy stačí minimálně jednou bodovat při některé ze čtyř předešlých kvalifikací. Bodují jezdci umístění do 10. místa. 
 
Stejně tomu je i v případě odpoledních, resp. večerních spřežení. Opět se pojedou výhradně finálové soutěže zimního seriálu, a to v kategoriích jednospřeží, dvojspřeží a čtyřspřeží, v nichž bodují vozatajové umístění na 1. až 10. místě ve čtyřech kvalifikacích. Kompletní tabulky bodujících jezdců najdete na adrese www.jezdeckypohar.cz.
 
Neděle je ve znamení otevřených parkurových soutěží. Tou nejnižší je stupňovaná obtížnost do 110 centimetrů, následují parkury L* (115 cm), S* (125 cm) a ST* (135 cm). Hlavní soutěž je vypsaná jako Grand Prix Czech Equestrian Teamu s finále pro 10 nejlepších dvojic. 
 
Detailní program je na stránkách www.jezdeckyfestival.cz, kde je také odkaz na předprodej vstupenek. Ty jsou za zvýhodněné ceny od 50 Kč na den, nebo 150 Kč na celou akci. Na místě stojí denní vstupné pro jednotlivce 100 až 125 Kč, rodinné vstupné je v předprodeji za 150 Kč, na místě za 250 Kč. 
 
Jednotlivci si mohou zakoupit v předprodeji premium vstupenky, kdy za 500 Kč na den, příp. za 1000 Kč za tři dny, budou mít vyhrazenou židli na tribuně se jmenovkou a vstup do premium sektoru, kde bude k dispozici zdarma káva a voda. 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace