Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11C

Hubside Jumping v plném proudu. Sestrám Vítkovým se v Grimaud daří

 21.09.2022 13:35 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Od druhého zářijového víkendu se v Grimaud nedaleko St. Tropez koná parkurová série Hubside Jumping, které se již tradičně účastní sestry Anna Marie a Kristina Vítkovy. Během druhého soutěžního týdne dosáhly na několik umístění včetně vítězství.

reklama 12C
 
Celkem pět týdnů trvá podzimní část parkurové série Hubside Jumping ve francouzském Grimaud nedaleko známého St. Tropez. S velmi krátkými přestávkami běží od 8. září do 16. října.
 
Druhý týden zahrnoval celkem 26 soutěží na úrovni od jedné do čtyř hvězd. Těch jedno a dvouhvězdičkových se účastnily i sestry Vítkovy z V Team Prague. Nejlepšího umístění dosáhla Anna Marie Vítek s klisnou Mama Mia Picobello Z v neděli 18. září, kdy vyhrála v soutěži s výškou překážek do 125 centimetrů.
 
Ve stejný den Kristina Vítek v sedle hřebce MTF Staropower vybojovala devátou příčku v soutěži CSI2* do 140 centimetrů, která měla velmi kvalitní mezinárodní obsazení. Na prvenství dosáhl domácí Roger Yves Bost, na pátém místě byl například Švýcar Steve Guerdat a mezi účastníky byli například i Olivier Robert, Jessica Springsteen a další zvučná jména. 
 

Psali jsme: Kristina Vítek: První parkur jsem jela na Austinovi. Sním o olympiádě

 
Kristýně Vítek se dařilo i v sobotu na parkuru do 135 centimetrů, když skončila s valachem Fischerdante šestá. Stejnou výšku překážek měla také další soutěž, v níž Anna Marie Vítek ve dvojici s klisnou Chacco´s Amke skončila dvanáctá a hned za ní se umístila Kristina Vítek s klisnou Chaskou II.
 
Třetí závodní týden startuje již 22. září a poprvé při této sérii jsou vypsané i soutěžní kategorie CSI5*. 
 
Foto: poskytl V Team Prague


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE