reklama 11B

reklama

Hablovič, Kotolová či TJ Frenštát. Známe mistry republiky ve voltiži

 20.09.2020 22:04 | AUTOR: Lucie Spiwoková |
FOTOGALERIE

ikonka

Mistrovství České republiky 2020 ve voltiži je minulostí. V neděli 20. září byly v Tlumačově rozdány sady medailí pro seniory, juniory, skupiny a dvojice. Novopečené mistry si připomeneme nejen v článku, ale také ve fotogalerii Petra Videnky.

reklama 12B

 

 
Tlumačov hostil během třetího zářijového víkendu mistrovství České republiky ve voltiži. Ve smíšené kategorii seniorů obhájil zlato Jan Hablovič, který s Condorem získal ve dvou kolech průměrnou známku 7,905. Druhé místo obsadila Kateřina Kocurová, jež cvičila s Patriotem NF a třetí příčku brala Kateřina Reslerová s White Magic.
 
Juniorskou kategorii A ovládla Adéla Kotolová na Landarovi, jež z pomyslného trůnu sesadila Terezu Czyžovou. Ta si letos odvezla z Tlumačova titul vicemistryně. Na třetím místě skončila Lucie Kubíková.
 
Nejlepší juniorkou v kategorii B se stala Ema Žůrková, která cvičila na Patriotovi. Mistry republiky mezi juniorskými skupinami jsou stejně jako loni členové TJ Slovan Frenštát pod Radhoštěm. Ty k dalšímu titulu donesl Aladin. Zlato v soutěži dvojic získali rovněž obhájci z roku 2019, respektive obhájkyně Adéla Kotolová a Barbora Trávníčková s Landarem.
 
 
Fotogalerie: Petr Videnka


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace