reklama 11A

Generálku před Velkou cenou Litomyšle ovládli Opatrný, Tretera a Klus

 06.06.2020 19:17 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Úvodní mítink Českého skokového poháru 2020 přinesl v sobotu 6. června celkem pět soutěží, vrcholem bylo dvouhvězdové ST s celkem sedmatřiceti koňmi na startu. Vítězství připadlo s více než sekundovým náskokem Aleši Opatrnému s osmiletým Carmanem.

reklama 12D

Sobotní program prvního kola Českého skokového poháru 2020 v Litomyšli odstartoval v půl deváté dopoledne kvalifikačním kolem Czech Junir Cupu, který se jel jako handicap L*/S*, a nejvíce se dařilo Viktorii Žižákové na koni Cherry Blue. Následující Malou túru ovládla Klára Hlaváčková a Coca Donna Bono a finále Amateur Tour patřil Nicole Šnoblové v sedle koně Joke van het Netehof. Střední túra běžela na úrovni dvouhvězdového S, kde velmi jednoznačně s čtyř a půl sekundovým náskokem zvítězil Jiří Tměj a Atila.
 
Vrcholem sobotního programu bylo dvouhvězdové ST, na jehož start se postavilo celkem sedmatřicet jezdeckých dvojic. Nejrychlejšího bezchybného výkonu dosáhl Aleš Opatrný v sedle osmiletého Carmana a předjel tak o více než sekundu druhého Vladimíra Treteru na koni Gangster v/h Noddevelt. Třetí příčka připadla Marku Klusovi s Largem.
 
Kompletní výsledkové listiny najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Foto Zenon Kisza


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE