reklama 11A

Evropský šampionát v Riesenbecku pokračuje. Favorité Will a Fredricson

ikonka

V německém Riesenbecku pokračuje ve čtvrtek 2. září od 13:00 hodin druhá kvalifikační soutěž mistrovství Evropy v parkurovém skákání. Na konci soutěže, která čítá 65 dvojic, odstartují favorité David Will a Peder Fredricson. Nechybí ani Češi.
02.09.2021 12:20  |  Autor: Josef Malinovský  |  FANCLUB  |  APLIKACE
reklama 12B

 
Český národní tým, jehož členové jsou Ondřej Zvára na Cento Lanovi, Jan Štětina na Gylordovi a Vladimír Tretera v sedle Gangstera, je po středečním honebním skákání v rámci mistrovské soutěže v Riesenbecku jedenáctý, má tudíž druhý den pořadí pět a odstartuje ve čtvrtek v první třetině soutěže. 
 
V té právě nastoupí celky na 15. až 11. pozici a až poté budou pokračovat týme od desátého do prvního místa. Ondřej Zvára figuruje ve startovní listině na 15. řádku, dvacátý je Jan Štětina a pětadvacátý Vladimír Tretera. 
 

Nepřehlédněte: Skvělý začátek Zváry s Cento Lanem na mistrovství Evropy v Riesenbecku

 
Na samém konci jsou David Will z Německa a Peder Fredricson reprezentující Švédsko. Právě jejich celkům se ve středu dařilo nejvíce, přičemž týmovou soutěž vedou Švédové, ale nejlepší individuální výsledek podal první den David Will s C Vier. 
 
Ve čtvrtek pokračuje evropský šampionát od 13:00 hodin na parkuru s výškou překážek do 160 centimetrů. Hodnocení tentokrát probíhá již dle tabulky A (článek 326). Živý přenos je možné sledovat na CMH.TV.
 
Foto: FEI / Christophe Taniere
Zdroj: oficiální fotobanka FEI
reklama 13B

NEJNOVĚJŠÍ
NEPŘEHLÉDNĚTE
function closepop(){ $("body").removeClass("hidescrollbar"); $("#popreklamagal").hide(); $("#popreklama").hide(); }