reklama 11B

Elišce Opravilové se vydařilo CCI Palmanova. S Vila Rufou pojede na MS

 19.09.2021 20:29 | AUTOR: Vojtěch Kroupa |
FOTOGALERIE

ikonka

S výborným pocitem se vrátila zpět do Rakouska reprezentantka ve všestrannosti Eliška Opravilová. Při italských mezinárodních závodech CCI2* se jí s klisnou Vila Rufou podařilo splnit kvalifikaci na mistrovství světa, které se bude konat ve Francii.

reklama 12A

V neděli 19. září vyvrcholil mezinárodní podnik ve všestrannosti v italském městě Palmanova. Českou republiku reprezentovala Eliška Opravilová, jejíž hlavním cílem bylo splnění kvalifikačních požadavků pro účast při mistrovství světa, jen je naplánováno na 20. až 24. října v Mondial du Lion ve Francii. 
 
„Jsem moc ráda, že se nám to povedlo. Pro mě i pro klisnu Vila Rufu, jejíž chovatelem je pan Karel Růžička, to byla opravdu výborná příprava pro světový šampionát. Nechybovaly jsme na parkuru ani v crossu. Trestné body máme pouze za čas, a to z důvodu ztráty podkovy před překážkou číslo pět,“ sděluje pocity Eliška. Kurz terénní zkoušky, jehož limitovaný čas měl dlouhých šest minut, překonaly s 13,20 trestnými body. 
 
Dohromady inkasovala česká dvojice 54,90 trestných bodů, čímž se zařadila na konečné devatenácté místo v mezinárodní konkurenci. Již za čtyři týdny bude moci Eliška Opravilová společně s Vila Rufou poměřit své síly v konkurenci jezdců na světové úrovni ve Francii. 
 
Foto: poskytla Eliška Opravilová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE