reklama 11A

reklama

Efektivní ochrana hřbetu. Decathlon.cz nabízí dečku 900 Jump Fouganza

 08.04.2020 11:32 | AUTOR

ikonka

/PR článek/ Skočte si do Decathlonu. Proč? No přece pro podsedlovou dečku 900 Jump. Efektivně ochrání hřbet před tlakem způsobeným sedlem. Dobře se čistí, materiál skvěle odvádí pot a rychle schne. Můžete jí koupit online a vyzvednout v prodejně.

reklama 12B

 

Decathlon.cz nabízí další z produktů pro vašeho koně. Podsedlovou dečku 900 Jump. Efektivně ochrání hřbet před tlakem způsobeným sedlem.

 
Díky poutkům s nastavitelnou délkou dečka nijak netlačí na kohoutek koně a zamezuje tak zbytečnému odírání. Pro větší stabilitu při skocích a jízdě můžete použít úchytky na podbřišník a zajistit si tak větší stabilitu. Síťovaný materiál rychle schne a zajišťuje dobrý odvod potu. Napomáhá tak k lepší cirkulaci vzduchu pro lepší odvod tepla a vlhkosti.
 
Funkční materiál zajistí dluhou životnost i při pravidelném používání. Je též jednoduchý na údržbu. Srst z dečky snadno odstraníte jakýmkoliv kartáčem. Dečku 900 Jump můžete mít v modro-kaštanové, nebo černé barvě.
 
 

Cena: 999,-

 

K objednání online s možností vyzvednutí na prodejně. Dečku 900 Jump Fouganza najdete ZDE reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace