reklama 11A


Dvě kvalifikace do finále. Zimní pohár ve skocích už má 48 finalistů

 24.02.2020 18:38 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Zimní jezdecký pohár České jezdecké federace ve skocích má již po druhé ze čtyř kvalifikací. Po sobotním mítinku v Královicích u Slaného se počet bodujících a zároveň i finalistů zdvojnásobil. Všechny tři túry aktuálně čítají dohromady 48 jezdců.

reklama 12D
 
V sobotu 22. února hostil jezdecký areál v Královicích u Slaného druhé skokové kolo seriálu Zimní jezdecký pohár České jezdecké federace a v průběhu závodního dne organizátorský tým odbavil na sto sedmdesát startů.
 
Vedení pony žebříčku si v Královicích potvrdila Nicol Čížková, další dvě místa připadla nově bodujícím – Kateřině Bubákové a Elišce Petrusové. V Malé túře zůstává v čele Tereza Mücková, nicméně jen jeden bod na ni ztrácí královický vítěz Miloslav Vítek, který odsunul Jakuba Petruse na třetí příčku. Ve Velké túře zůstávají na prvních třech příčkách podobná jména jako u předchozí kategorie. Na první místo se vyhoupla Tereza Mücková a ex aequo druzí jsou s deseti body Denisa Vegrichtová a Miloslav Vítek.
 
Do Zimního jezdeckého poháru ČJF bodují vždy jezdci na prvním až desátém místě. Každý, kdo si připíše alespoň jeden bod, automaticky postupuje do finále seriálu. Díky zisku bodů v Královicích si zajistili možnost startu ve finále nově v Pony túře Kateřina Bubáková, Eliška Petrusová, Eliška Perlíková, Anna Victoria Lantorová, Karolína Wiesnerová, Veronika Lindauerová, Rozálie Sovová a Kateřina Lískovcová, dále pak ve Small Tour Martin Brát, Lukáš Sojka, Sára Dvořáková, Klára Hlaváčková, Romana Vochozková, Jiří Hochman, Adéla Pokorná a Adéla Chrdlová a ve Velké túře Miloslav Vítek, Klára Hlaváčková, Jiří Hochman, Anna Vitáková, Miloslav Příhoda, Natálie Kráslová a Žaneta Pokorná.
 
Zimní jezdecký pohár České jezdecké federace pokračuje v sobotu 29. února soutěžemi spřežení v Brně v areálu Veterinární a farmaceutické univerzity. Skokoví jezdci se utkají o další bodový příděl opět v Královicích, a to v neděli 8. března.
 
Po čtyřech kvalifikacích v každé z disciplín seriál vyvrcholí v druhé polovině března Jezdeckým festivalem v Královicích u Slaného. Podrobnosti najdete na adresách www.jezdeckypohar.cz, kdo jsou i kompletní tabulky bodujících účastníků, příp. na www.jezdeckyfestival.cz.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace