reklama 11B


Fotogalerie: Parkurová zima začala ve Zduchovicích více jak 220 starty

 11.02.2020 11:21 | AUTOR: Josef Malinovský, Kateřina Návojová |
FOTOGALERIE

ikonka

Takový začátek parkurové sezony jistě musel potěšit nejen pořadatele úvodního kola Zimního jezdeckého poháru ČJF 2020. Do Zduchovic se sjely stovky účastníků, díky nimž proběhlo přesně 221 startů. Část z nich zachycuje fotogalerie Kateřiny Návojové.

reklama 12C

 
V sedmi soutěžích, které se uskutečnily v neděli 9. února v rámci prvního kola Zimního jezdeckého poháru České jezdecké federace 2020, se uskutečnilo celkem 221 startů. 
 
Reportérka Jezdci.cz Kateřina Návojová připravila fotogalerii ze dvou hlavních soutěží zařazených do Small a Big Tour zmíněného zimního seriálu v parkurovém skákání. Ten bude pokračovat již v sobotu 15. února druhým vozatajským kolem v Tlumačově na Zlínsku. 
 
Skokoví jezdci si přijdou na své opět o týden později. V sobotu 22. února si dají dostaveníčko v Královicích u Slaného, kde o měsíc později celý seriál vyvrcholí velkým Jezdeckým festivalem. Na jeho programu budou nejen parkurové a vozatajské soutěže, chybět nebudou již tradičně ani drezura a voltiž. Podrobný program všech pohárových mítinků najdete na adresách www.jezdeckypohar.cz a www.jezdeckyfestival.cz.
 
Internetová televize EquiTV.cz připravila ze Zduchovic kromě živého vysílání i videozáznam všech tří soutěží zařazených do Zimního jezdeckého poháru ČJF.reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace