reklama 11C

Drezurní šampioni 2021 z Verdenu. Mezi sedmiletými vládli dánští koně

 30.08.2021 14:26 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

V německém Verdenu se během uplynulého víkendu konalo mistrovství světa mladých koní. Finále sedmiletých zcela ovládli dánští reprezentanti, kteří obsadili nejvyšší tři příčky. Šampionem se stal Jovian s Andreasem Helgstrandem.

reklama 12B

 
Finále pětiletých koní v rámci mistrovství světa mladých koní ve Verdenu vyhrál se ziskem 97,000 % hřebec Hesselhoej Down Town (o: Hesselhoej Donkey Boy, m: Boogie Woogie po Blue Hors Zack) v sedle s Jeannou Hogberg ze Švédska. 
 
Mezi šestiletými nenašel přemožitele Kjrnto (o: Negro, m: Zoriana po Jazz) s Charlotte Fry z Velké Británie. Tento hřebec KWPN obdržel 96,000 %. Příslušníkem stejné plemenné knihy je i vítěz finále sedmiletých Jovian (o: Apache, m: Zinith po Tango), jenž v sedle s Andreasem Helgstrandem reprezentoval Dánsko. Jeho hodnocení bylo 89,136 %. 
 

Psali jsme: Libuše Mencke uzavřela svou účast na MS ve Verdenu. Jela Malé finále

 
Na dalších dvou příčkách skončili také dánští koně – Blue Hors Touch of Olympic L s Nannou Skodborg Merrald a Eternity 75 s Anne-Mette Strandby Hansen. 
 
Foto: FEI / Leanjo de Koster
Zdroj: oficiální fotobanka FEI


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE