Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11B

reklama

Hannoverský šampionát šestiletých koní ovládla jediná Češka na startu

 05.08.2020 21:13 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Ve středu 5. srpna se ve Verdenu předvedli v rámci tradičního šampionátu hannoverských koní mimo jiné i šestileté drezurní naděje sedlané téměř výhradně německými jezdci. Výjimkou byla Češka Eva Niklová, která tuto soutěž v sedle Dolciaria vyhrála.

reklama 12C
O české drezurní jezdkyni Evě Niklové, jejíž domovskou stájí je aktuálně areál Ullricha Kasselmanna, jsme psali již v polovině července, kdy o sobě dala vědět v sedle talentovaného Dolciaria, když obdržela na mezinárodních závodech v Hagenu skvělých 82,4 procenta.
 
Ve středu 5. srpna se jakožto jediná Češka postavila na start s tím samým koněm v kategorii šestiletých při tradičním šampionátu hannoverských koní v německém Verdenu, kde v konkurenci dalších devatenácti koní dovedla Dolciaria k vítězství.
 
"Velkou konkurencí byl kůň Don Mateo, jelikož se už minulý rok velmi úspěšně zúčastnil Bundeschampionatu. Dolciario je ale velký bojovník a v obdélníku je vždy stoprocentně soustředěný," vzkázala Eva Niklová.
 
Kompletní výsledkovou listinu najdete ZDE.
 
Foto archiv Evy Niklové


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace