reklama 11A

Drezurní mládež pokračuje v Máriakálnoku. Vášáryová pátá mezi juniory

 08.05.2021 19:22 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Česká drezurní reprezentace pokračuje v úspěšné účasti na CDI v Máriakálnoku v Maďarsku. Johana Vášáryová, která spadá do dětské věkové kategorie, zajela velmi dobrou úlohu v juniorské túře se Silky Moves. Neztratily se ani další české dvojice.

reklama 12D

 

V sobotu 8. května se při CDI v Máriakálnoku představilo hned několik českých dvojic. Johana Vášáryová, ačkoliv věkem spadá ještě do dětské kategorie, zajela velmi pěkně hodnocenou úlohu v rámci juniorské túry. Dostala známku 69,020 %, což stačilo na páté místo. Juniorka Tereza Matoušková v sedle bavorského valacha Paola Il Bella obsadila desátou příčku se známkou 67,010 %. Lépe jí tak vyšla čtvrteční zahajovací úloha, v níž dojela sedmá s hodnocením 67,667 %.
 
V kategorii mladých jezdců reprezentovaly opět Eliška Skřivanová a Laura Lišková. První jmenovaná jezdkyně dokončila s Farewellem na šestém místě. Její výkon ocenili rozhodčí známkou přes 67,500 %. Laura Lišková s Wormanem byla jedenáctá, když dostala více než 65,600 %.
 
Michal Košťál nastoupil s Little Jackem do finálové úlohy v rámci CDI-W. Vyjel si 63,455 %. Stačilo to na jedenácté místo. Vítězem se stal Švéd Patrik Kittel na Bonamour, jehož jízdu ocenili rozhodčí vysokou známkou 80,325 %.
 

Výsledky najdete ZDE

 

Foto: Hana Vášáryová, Markéta Matoušková


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE