NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Dění v týdnu: O účast na CSI v Šamoríně je mezi skokany obrovský zájem

 10.05.2021 16:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Obrovský zájem je mezi českými jezdci o účast na mezinárodních parkurových závodech CSIOChJY a CSI v Šamoríně. Do Světového poháru nastoupí Aleš Opatrný, Kamil Papoušek či Jan Štětina. Děti, juniory a mladé jezdce čeká start v Poháru národů.

reklama 12D

 

Šamorín se v posledních týdnech stal oblíbeným cílem českých jezdců. Ve dnech 13. – 16. května se tam odehraje mezinárodní mítink CSIOChJY a CSI. Česká jezdecká federace poslala přihlášku s více než sedmi desítkami jmen našich sportovců.
 
Děti, junioři a mladí jezdci nastoupí do týmové soutěže Poháru národů. Ze soupisky jmenujme Sofii Najmanovou, Marianu Michlíčkovou, Natálii Kovářovou, Elišku Hasnedlovou, Lindu Portychovou, Viktora Skuteckého, Annu Held, Petru Pařenicovou nebo Olivera a Alberta Písařikovi.
 
V seniorské úrovni CSI2*-W se představí členové národního týmu Aleš Opatrný a Kamil Papoušek. Doplní je i Jan Štětina a Nikola Bielíková.
 

Výsledky ze Šamorína jsou ZDE

 
České barvy nebudou chybět ani při CSI v Gorla Minore v Itálii, kam je přihlášená Sára Vingrálková. Její výsledky najdete v tomto odkazu.
 
Ilustrační foto: Kateřina Návojová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace