reklama 11B

Dění v týdnu: Dva Světové poháry v Česku, olympionici míří do Polska

 21.06.2022 16:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Poslední červnový víkend přinese řadu akcí, při kterých si přijdou na své fanoušci různých disciplín. Na domácí scéně se konají dva Světové poháry. Skokový v Olomouci a drezurní v Brně. Češi míří také do zahraničí, třeba na CCIO4* Strzegom.

reklama 12A

 

Týden od 20. do 26. června nabízí pestrou paletu akcí, na které se mohou těšit fanoušci jezdeckého sportu. Od středy se začne závodit v Equine Sport Centru v Olomouci, kde se koná tradiční CSI3* zapsané do série World Cup. Vrcholem bude soutěž Grand Prix, jež se pojede v neděli.
 
Světový pohár zažije také Brno. Na Panské líše se koná CDI-W, jehož vrchol, tedy Grand Prix Freestyle, je rovněž v plánu na neděli 26. června.
 
Martinice se chystají na parkurový Memoriál Jana Papouška, skákat se bude také v Hradištku, Našiměřicích, Jičíně, Suché nebo Sviadnově. V Čakovičkách se odehraje další kvalifikace vozatajské Zlaté podkovy a Štěnovický Borek se stane dějištěm reiningových závodů. Do Frenštátu se můžete jet podívat na voltiž.
 
Čeští jezdci se chystají do zahraničí. V Paříži nedaleko Eiffelovy věže bude probíhat další kolo Global Champions. V řadách Prague Lions budou tentokrát závodit Brian Moggre a Sergio Alvarez Moya, ale Česko bude mít své zastoupení mimo týmové klání. Pozvání dostala Sára Vingrálková.
 
Na CSI Knokke se představí Kateřina Bubáková, do Kronenbergu jedou na CSI Jaroslav Šíma a Dušan Simovski. Jezdci všestrannosti budou startovat při CCI ve Strzegomi. Nastoupí v různých kategoriích včetně CCIO4*-S, jehož se zúčastní olympionici Miloslav Příhoda a Miroslav Trunda. Voltižérka Kateřina Kocurová bude reprezentovat v Cáchách.
 
Ilustrační foto: Strzegom Horse Trials


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE