reklama 11C

Dění v týdnu: ČSP v Hradištku, LGCT v Madridu a řada českých výjezdů

 10.05.2022 16:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Víkend v polovině května nabídne opět pestrou paletu akcí, které mohou fanoušci sledovat. Češi se chystají na starty v zahraničí. Madrid zažije další kolo série Global Champions. V Hradištku bude pokračovat Český skokový pohár.

reklama 12A

 

Čeští jezdci se během třetího květnového víkendu představí na několika akcích v zahraničí. Aleš Opatrný a Mariana Michlíčková zůstávají v Itálii, aby se účastnili druhý týden za sebou CSI v Montefalcu. Do Kronenbergu na CSI vyráží Oliver a Adam Písaříkovi. Skákat tam bude také Emma de Moussac a Kateřina Tomanová. Sestry Anna Marie Vítek a Kristina Vítek zamíří na mezinárodní závody do St. Tropez.
 
Cílem českých parkurových jezdců je také Šamorín. Někteří tam setrvávají už druhý týden, další se k nim přidají, aby vytvořili skutečně početnou ekipu. Na přihlášce ČJF je bezmála čtyřicet jmen jezdců a přes sto koní! Najdeme mezi nimi Kamila Papouška, Marka Kluse, Sáru Vingrálkovou, Lucii Strnadlovou nebo Petru Pařenicovou, které před pár dny vyšla skvěle účast na CSIOchJY Lamprechtshausen.
 
V přehledu výjezdů jsou také dvě vozatajské akce. Do polských Boguslawic jede Lucie Kurková a do Stald Paury v Rakousku se vypraví Radek Nesvačil a Josef Kolář.
V Madridu pokračuje série Global Champions, tentokrát bez české účasti. Tým Pražských lvů ovšem samozřejmě chybět nebude.
 
Na domácí půdě se odehraje další kolo Českého skokového poháru. Proběhne v Hradištku a Velká cena je na programu v neděli 15. května. Skákat se bude také ve Zduchovicích během třídenního mítinku Channel Star. Celkem nabízí kalendář tuzemských akcí tři desítky závodů. Parkury vyrostou i v Opavě, Děpoltovicích, Svobodě nad Úpou nebo Páterově. Na drezuru můžete vyrazit do Nových Zámků či Staré Role. V Dlouhomilově se pojede vytrvalost a Štěnovický Borek zažije soutěže v reiningu. 
 
Ilustrační foto: Stefano Grasso / LGCT


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.czinternetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE