ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11C

reklama

Dění v týdnu: Čeští jezdci míří na šest akcí včetně CSIO5* v Sopotech

 07.06.2022 16:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Celkem šest zahraničních výjezdů čeká české jezdce během druhého červnového víkendu. Mezi nimi i CSIO v Sopotech. Konat se bude také další kolo Zlaté podkovy v Těšánkách, skákat se bude ve Zduchovicích, Písku nebo Frenštátě pod Radhoštěm.

reklama 12A

 

Druhý červnový víkend přinese řadu akcí, které budou poutat pozornost českých fanoušků. Do zahraničí zamíří jezdci z Česka hned na šest mítinků. Sára Vingrálková a Nikola Bielíková dostaly pozvání na CSIO5* do polských Sopot.
 
Emma de Moussac i její sestra Charlotte budou skákat na CSI v Kronenbergu a Linda Portychová se chystá na skokové závody do Geesterenu. Zastoupení bude mít Česká republika i na CSI pro pony v Bábolně, kam jede Sophie Urbanová. 
 
V Šamoríně se budou konat mezinárodní závody ve voltiži a drezuře. V obou disciplínách se objeví české barvy. Do drezurních úloh nastoupí Anna Procházková, Zuzana Hradilová, Anna Marie Křížová a Kristýna Švehlová. Voltižní soutěže čekají řadu jednotlivců včetně Jana Habloviče a Terezy Czyžové. V soupisce ČJF jsou také dvojice pro soutěž Pas de Deux.
 
Na domácí scéně bude také živo. Ve Zduchovicích se bude skákat od 10. do 12. června. A o víkendu ožije také písecké kolbiště. Konat se bude také další kolo Českého skokového poháru, a to ve Frenštátě pod Radhoštěm. V Těšánkách proběhne Zlatá podkova pro jezdce spřežení. Celkem je v tuzemském kalendáři více než dvacet akcí.
 
Ilustrační foto Zenon Kisza


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace