reklama 11A

reklama

Dění v týdnu: Další kolo středomořské túry v Olivě s Annou Kellnerovou

 18.01.2021 16:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Španělská Oliva je dějištěm několikatýdenní Mediterranean Equestrian Tour, neboli středomořské jezdecké túry. Druhý mítink CSI odstartuje 19. ledna soutěžemi pro mladé koně. Závodů se účastní i české jezdkyně Anna Kellnerová a Lucie Anovčínová.

reklama 12D

 

České jezdkyně Anna Kellnerová a Lucie Anovčínová pokračují v účasti na mezinárodních parkurových závodech CSI, které jsou součástí Mediterranean Equestrian Tour v Olivě. První mítink tam absolvovaly ve dnech 12. až 17. ledna a do dalších soutěží znovu nastoupí 21. ledna. 
 
Anna Kellnerová má v soupisce pro CSI3* čtyři koně, hřebce Classica a klisnu Catch Me If You Can, které doplňuje zkušený Balguero a klisna Valencia V Z. Osmiletý Deep Impact pojede CSI1*.
 
Lucie Anovčínová nastoupí do CSI s jednou hvězdou s klisnou Auteuil AH Z. 
 
Závody v Olivě startují už v úterý 19. ledna soutěžemi CSIYH pro mladé koně. V těch se ovšem Češky nepředstaví.
 

Výsledky najdete ZDEK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace