reklama 11B

Dění v týdnu: V Římě se jede Global Champions, Písek zve na finále KMK

 30.08.2022 16:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Další nálož jezdeckých akcí přináší první zářijový víkend. V Římě pokračuje série Global Champions. Češi se představí v mezinárodních soutěžích spřežení a ve vytrvalosti. Doma proběhne finále parkurového Kritéria mladých koní.

reklama 12D

 

V týdnu od 29. srpna do 4. září čeká fanoušky jezdectví řada akcí, na které mohou upřít svou pozornost. V Římě se koná další kolo Global Champions. Na CSI v Lieru bude startovat Oliver Písařík. 
 
Jezdci spřežení míří do Polska, aby nastoupili do CAIO4*. Se svými dvojspřežími budou reprezentovat Josef Drábek, Jaroslav Juráň, Petr Novák a Alexandr Soukup. Vzhledem k tomu, o jakou kategorii závodů jde, bude jejich výkon hodnocen i v rámci týmů. V CAIO4* bude soutěžit i Jiří Nesvačil junior se čtyřspřežím. Jiří Nesvačil senior a jeho syn Radek Nesvačil se chystají na CAI do Budapešti. 
 
Vytrvalecké soutěže čekají Terezu Kubíkovou, Lucii Kubíkovou a Lucii Škábovou při CEI ve Weikersdorfu. Anastasja Vištalová je přihlášená na CPEDI do Riesenbecku.
V České republice také proběhne řada akcí. Písek hostí finále skokového Kritéria mladých koní. Na parkury můžete vyrazit také do Olomouce, Suché nebo Židovic. Drezura se pojede v Nebanicích, Nových Zámcích nebo Humpolci. Na všestrannost můžete jet do Rudné pod Pradědem.
 
Ilustrační foto: Global Champions


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE