reklama 11B

Dění v týdnu: Doma dvojí MČR, v Herningu odstartuje mistrovství světa

 02.08.2022 16:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Martinice budou v prvním srpnovém týdnu dějištěm mistrovství České republiky v parkurovém skákání. Ve Slavošově proběhne vytrvalecké MČR a CEI. Poníci jsou na drezurním ME v Polsku a v Dánsku začne 6. srpna světový šampionát ve třech disciplínách.

reklama 12C

 

První srpnový víkend se ponese v duchu národních šampionátů. Do Martinic zamíří jezdci a příznivci parkurového skákání. Koná se tam mistrovství České republiky seniorů a jezdců do 25 let. Jako jednomu ze skokových vrcholů celé sezony budeme této akci věnovat zvýšenou pozornost i v redakci a internetová televize EquiTV nabídne živý přenos.
 
Druhé mistrovství České republiky zažijí jezdci vytrvalosti, kteří se sjedou do Slavošova. Vedle mistrovských soutěží je vypsané i mezinárodní CEI.
 
Celkem se na domácí scéně odehraje na dvacet akcí. Zduchovice zvou na parkurový Channel Star. Skákat se tam bude od 4. do 7. srpna, kdy v prvním dni jsou na programu hobby soutěže. 
 
Češi se chystají také do zahraničí. Drezurní jezdkyně na pony Zuzana Hradilová a Tereza Hučková se představí na mistrovství Evropy pony. To se koná ve Strzegomi v Polsku.
 
Filip Doležal a Oliver Písařík se chystají na CSI do belgického Opglabbeeku a ve Valkenswaardu v Nizozemí odstartuje Charlotte de Moussac, Valentýna Kuková, Linda Portychová a Sophie Urbanová.
 
V sobotu 6. srpna také začíná mistrovství světa v Herningu. V prvním dni odjedou voltižní senioři Kateřina Kocurová a Jan Hablovič své první sestavy. Proběhnou také zahajovací drezurní soutěže, v nich však Česko zastoupení nemá. Postupně se k voltižním a drezurním jezdcům přidá také parkurová světová špička včetně Aleše Opatrného a Vladimíra Tretery. Šampionát potrvá do neděle 14. srpna.
 
Ilustrační foto: Patricie Mazuchová


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE