reklama 11A

Dění v týdnu: Skokani na MS v Herningu. Tuzemskou drezuru čeká vrchol

 09.08.2022 16:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Další vytížený týden pro jezdecké fandy je tu. V Herningu se do parkurového MS zapojí Aleš Opatrný a Vladimír Tretera. Na CCIO4* Le Pin vyrazí Miloslav Příhoda. Češi jedou i na další akce v zahraničí. Brno zažije MČR v drezuře a paradrezuře.

reklama 12C

 

Druhý srpnový víkend nabídne hned několik vrcholných akcí. V dánském Herningu probíhá už od 6. srpna mistrovství světa ve voltiži, drezuře a parkurovém skákání. Zatímco voltižní a drezurní jezdci svou účast uzavřou ve středu 10. srpna, skokani naopak v týž den nastoupí do prvního parkuru. Českou republiku budou zastupovat Aleš Opatrný v Forewerem a Vladimír Tretera s Gangsterem. 
 
Češi se představí také na dalších akcích v zahraničí. Linda Portychová bude závodit na CSI v Houtenu, Viktor Skutecký, Anna Held, Magdalena Held a Isabella Held vyrazí na CSIJ/CSIY do Hagenu. Na parkury do Opglabbeeku jsou nahlášení Dušan Simovski, Jaroslav Šíma, Sára Vingrálková a Emma de Moussac.
 
Novopečený parkurový vicemistr Miloslav Příhoda se vrátí k všestrannosti a nastoupí do CCIO4* v Le Pin. 
 
Na domácí půdě proběhne jeden z vrcholů sezony, mistrovství České republiky v drezuře a paradrezuře, jehož dějištěm bude Panská lícha v Brně. Národních závodů je v kalendáři celá řada, například parkurový mítink v Královicích s programem na oba víkendové dny nebo skokové Kritérium mladých koní, které proběhne 10. srpna ve Zduchovicích.
 
Ilustrační foto: Kateřina Návojová


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE