NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Decathlon nabízí: Praktické tašky na čištění i další vybavení do stáje

 02.03.2021 14:00 | AUTOR

ikonka

/PR článek/ Ve stáji je potřeba mít spoustu věcí neustále po ruce. Ať už se jedná o kartáče nebo třeba bandáže. K tomuto účelu nabízí Decathlon praktické tašky, v kterých máte vše na jednom místě a jednoduše to přenesete.

reklama 12A

 

Nikomu se nechce každý den přenášet jednotlivé kousky ze skříňky k boxu a pak zase zpět. Proč nemít všechno, co potřebujete, hezky na jednom místě? V jedné tašce, kterou případně jednoduše přenesete? Fouganza má v nabídce přesně takovou. 

Taška na box nese označení ALL IN. Uložit do ní můžete úplně všechno, co vás napadne. Hlavní prostor o objemu 50 l pojme odpocovací deku, helmu a další velké kousky výbavy. Z přední strany je taška vybavena čtyřmi menšími přihrádkami, kam se skvěle rozmístí kartáče na čištění nebo lahve s kosmetikou. Dvě velké boční kapsy jsou síťované, abyste do nich mohli uložit vlhké vybavení, které zde doschne

Tašku uzavřete vrchním dílem s přezkou, na kterém najdete také průhlednou kapsičku na štítek se jménem či informacemi o vašem koni. 

Praktičnost tašky ještě zvyšuje dřevěná tyč na přední straně na pověšení podsedlové dečky nebo lehčí deky. Předpokládáme, že tašku naplníte spoustou drobných i větších věcí, proto jsme její dno udělali odepínací. Při čištění tak nemusíte všechno vyndavat, stačí jen rozepnout zip a vysypat nashromážděný prach.

Umístění na box je díky dodávanému háku snadné a rychlé. Tašku můžete zároveň snadno přenést i na rameni a vzít s sebou na závody nebo soustředění. Elegantní černo-šedé zpracování ladí se zbytkem kolekce cestovních tašek a ochranných obalů.

Je taška na box zbytečně velká nebo se pro vás jednoduše nehodí? V tom případě přijde vhod taška na čištění Vanity. Díky čtvercovému tvaru se do ní dobře skládá nejen čištění, ale také vysoké lahve s kosmetikou (kondicionér, šampon, mazání na kopyta, …). Vše tak můžete mít uloženo společně a při každém čištění hezky po ruce. Uvnitř najdete kapsu na zip a šest pružných poutek - dvě větší na kosmetiku a čtyři menší na kartáče. 

I tuto tašku jsme vybavili systémem Easy clean, kdy stačí odepnout dno a nečistoty vyklepat. Tašku na čištění nabízíme v černo-šedé a modro-růžové variantě.

Závěrem doporučíme ještě jednoduchou tašku na čištění Fouganza. Ta je akorát velká, aby se do ní vešla základní sadu kartáčů, a hodí se tak do jezdeckých klubů a školiček. Díky síťovaným bokům ale skvěle poslouží také majitelům koní k uskladnění kamaší a bandáží, které si přejí uložit do odvětraného obalu.

Nezapomínejte, že na prodejnách a e-shopu Decathlon najdete rozsáhlou nabídku potřeb čištění na koně.reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace