reklama 11B


De Moussac míří na CSI4* Rouen. Čtyři hvězdy se pojedou i v Mnichově

 18.11.2019 19:32 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Evropský parkurový kalendář ovlivňuje v předposledním listopadovém týdnu jedna událost, a to GC Prague PlayOffs. Jen pár pořadatelů ve stejném termínu organizuje závody s více než třemi hvězdami. Mezi nimi je Rouen, kam míří i Emma de Moussac.

reklama 12C
 
Českou reprezentantku Emmu de Moussac budeme moci vidět ve startovních listinách při CSI4* ve francouzském Rouen. Soutěže začínají ve čtvrtek 21. listopadu a vyvrcholí nedělní Grand Prix do 160 centimetrů. 
 
Dalším čtyřhvězdový mítink proběhne navzdory stejnému termínu v Global Champions Prague PlayOff v relativně nedalekém Mnichově. I přesto, že většina skokové elity se chystá do české metropole, objeví se i v Bavorsku několik vynikajících jezdců. Jmenujme třeba Francouze Kevina Stauta, Maxe Kühnera z Rakouska, Ira Denise Lynche, nizozemského jezdce Jeroena Dubbeldama nebo portugalskou reprezentantku Lucianu Diniz.
 
Závodit se začíná v pátek 22. listopadu a na programu jsou vedle parkurových soutěží také drezurní úlohy na úrovni čtyř hvězd.
 
Ilustrační foto: archiv Jezdci.czreklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace