ŽIVĚ na EquiTV.cz 14. června: Kritéria mladých koní v Opavě
reklama 11A

reklama

CSI Kronenberg: Řezníček úspěšný v CSIYH, Moussac ve stočtyřicítce

 15.11.2019 19:46 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Martin Řezníček a šestiletá Conteusina bodovali mezi mladými koňmi v nizozemském Kronenbergu i v sobotu, velmi dobrý výkon podala také Emma Augier de Moussac ve stočtyřicítce. Kvalifikaci do Grand Prix absolvoval Martin se čtyřmi trestnými na kontě.

reklama 12C
V pátek 15. listopadu pokračovalo mezinárodní dění v nizozemském Kronenbergu, jehož se účastní také čeští reprezentanti Emma Augier de Moussac a Martin Řezníček.
 
Po čtvrtečním vítězství se podařilo Martinovi v sedle šestileté Conteusiny zajet soutěž pro mladé koně opět bezchybně a tentokrát jim patřilo čtvrté místo. Tento jezdec se účastnil rovněž kvalifikace na nedělní dvouhvězdovou Grand Prix, kde v základním kole s klisnou Chanyou pouze jednou shodil.
 
Ke slavnostnímu dekorování ve stočtyřicítce na čas byla přizvána Emma Augier de Moussac v sedle desetileté klisny Rubio Monocoat Electric. Společně zajely bezchybně navíc v devátém nejrychlejším čase. Umístění je o to cennější, vezmeme-li v úvahu velmi početné startovní pole více než stovky jezdeckých dvojic.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Ilustrační foto archiv Jezdci.czreklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace