reklama 11B

reklama

Moussac má za sebou slibný začátek na Světovém poháru v Helsinkách

 26.10.2019 10:11 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Série mezinárodních halových závodů spadajících do Světového poháru Západoevropské ligy pokračuje v Helsinkách a ani zde nechybí česká reprezentantka Emma Augier de Moussac. Úvodní páteční výkony v nejvyšších soutěžích dne dopadly pro Emmu slibně.

reklama 12D
Po úvodním kole halového seriálu mezinárodních skokových závodů, které se konalo v norském Oslu, pokračovala česká reprezentantka Emma Augier de Moussac do finských Helsinek. Poprvé se na start postavila v pátek 25. 10. s jedenáctiletou Divou, a to ve dvoufázové stočtyřicítce. Obě kola se dvojici podařilo zajet bezchybně a umístila se na patnácté příčce.
 
Emmě se vydařila i následující stopětačtyřicítka. Tu absolvovala v sedle desetileté klisny J.C.S. Chacco Dia a opět bezchybně s umístěním na dvacáté první pozici. Vítězem se stal Švýcar Pius Schwizer s valachem Balou Rubin R.
 
Největší úspěch však Emma Augier de Moussac slavila v závěrečné stočtyřicítce na čas. V ní startovala s desetiletým hřebcem Rubio Monocoat Electric a od vítězného německého reprezentanta Michaela Junga s valachem Dante RZ ji dělily ani ne dvě sekundy. Připadlo jí skvělé třetí místo!
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Ilustrační foto archiv Jezdci.cz.reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace