reklama 11D

reklama

Další vítězství do sbírky Kamila Papouška. V San Giovanni se mu daří

 24.10.2020 18:06 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Ani v sobotu 24. října nezůstal Kamil Papoušek v italském San Giovanni bez vítězství. Vyhrál s Cannarcem i Charlyn. Dařilo se mu i v nejnáročnější soutěži dne do 140 centimetrů, v níž s Lokim obsadil pěknou čtvrtou příčku.

reklama 12B

 
Již tradičně Kamil Papoušek v italském San Giovanni nechyběl mezi nejlepšími účastníky v soutěži pro mladé koně. Pětiletý Cannarco ani tentokrát neudělal chybu, a tak mu patřilo sdílené první místo.
 
S klisnou Charlyn se již o prvenství s nikým dělit nemusel. Soutěž do 135 centimetrů překonal bez penalizace a v nejrychlejším čase rozeskakování 31,55 sekundy.
 
Do rozeskakování se Kamil Papoušek probojoval i v hlavní soutěži dne do 140 centimetrů. Devítiletý Loki jej dokončil čistě a v čase 35,97 sekundy, jenž mu stačil na čtvrtý řádek výsledkové listiny. Před něj se dostaly pouze tři domácí dvojice.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEMK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace