Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11D

reklama

Papoušek pokračuje ve skvělé formě v San Giovanni. Zvítězil dvakrát

 22.10.2020 18:37 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Ve čtvrtek 22. října byla zahájena druhá část čtrnáctidenní túry mezinárodních závodů CSI v italském San Giovanni. I ve druhém týdnu těchto závodů reprezentuje Českou republiku se svými svěřenci Kamil Papoušek, kterému se dařilo už v úvodním dni.

reklama 12B

První soutěž na výšce 115 centimetrů, ve které startoval český jezdec Kamil Papoušek, byla vyhrazena pro pětileté koně. Do té nastupoval s Kannarcem a už takto na úvod nenašel přemožitele a zvítězil. 
 
Kamil Papoušek nebyl nikým překonán ani v soutěži, která patřila sedmiletým koním. S hannoverskou klisnou Charlyn zapsal, po bezchybně překonaném parkuru na výšce 135 centimetrů, čas 33,64 sekundy, a stal se tak vítězem této kategorie. 
 
Dlouhou dobu se držel v čele průběžného pořadí s koněm Loki v kategorii CSI2* 135 centimetrů. V závěru soutěže ho ale předjel s rychlejším časem domácí reprezentant Itálie Filippo Moyersoen s klisnou Artemisia Della Favorita a Kamil Papoušek s Lokim bral místo druhé. V této soutěži dále také startoval s hřebcem Warnessem, se kterým ale obdržel tři trestné body, a zařadil se tak na 32. místo ve výsledkové listině. 
 
Vzhledem k velkému počtu startujících v soutěži do 140 centimetrů, došlo k rozdělení na skupiny A a B. Ve skupině B dosáhl Kamil Papoušek na čtvrté místo, když společně s hannoverským valachem Great Feelingem překonal parkur bez chyby a zapsal čas 62,48 sekundy. 
 

Kompletní výsledky naleznete POD TÍMTO ODKAZEM K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace