reklama 11D

reklama

Řezníčkovi se v Lieru daří. Dekorován byl v nejvyšších soutěžích dne

 14.02.2020 19:25 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Od čtvrtka 13. února se účastní Martin Řezníček se svými koňmi mezinárodních skokových závodů v belgickém Lieru. Velmi úspěšný byl během valentýnského pátku, kdy byl opakovaně dekorovaný v soutěžích až do úrovně stopětačtyřiceti centimetrů.

reklama 12C
Mezinárodní závody v belgickém Lieru odstartovaly ve čtvrtek 13. února a na místo dorazil také český reprezentant Martin Řezníček s několika koňskými svěřenci. Jak už je u toho jezdce v posledních letech zvykem, sbírá zde jedno pěkné umístění za druhým.
 
V páteční stopětačtyřicítce se Martin Řezníček v sedle hannoverského Coolmana probojoval až do rozeskakování, kde bezchybný výkon zopakoval, navíc v šestém nejrychlejším čase. S desetiletou Chanyou dokonce zvítězil v soutěži do 140 centimetrů, na jejíž start se postavila téměř stovka startujících. Stříbrnou příčku pak obsadil ještě s klisnou Conteusinou v soutěži určené sedmiletým koním.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Ilustrační foto archiv Martina Řezníčkareklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace