reklama 11D

reklama

Řezníček od čtvrtka sbírá úspěchy v Lieru. Na kontě má čtyři vítězství

 04.07.2020 19:36 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Martin Řezníček reprezentuje se svými koňmi Českou republiku při mezinárodních závodech v belgickém Lieru, které odstartovaly již ve čtvrtek 2. července. Od prvního dne se mu daří a opakovaně získává přední umístění v soutěžích až do nejvyšší úrovně.

reklama 12B
Už ve čtvrtek 2. července vyhrál Martin Řezníček hned třikrát při mezinárodních závodech v belgickém Lieru, a to ve velmi početných startovních polích, konkrétně v soutěži sedmiletých koní s Conteusinou, ve stotřicítce s jedenáctiletou Clintin a ve stočtyřicítce s desetiletou Chanyou.
 
V pátek doplnil Martin úspěšnou sérii druhým místem ve dvoufázové stočtyřicítce s dvanáctiletým Coolmanem a pátou příčkou se čtrnáctiletou Caeciliou, s tou byl pátý také v sobotní dvoufázové soutěži do 135 centimetrů. Sobotu pak završil těsně druhou příčku ve finále sedmiletých s Conteusinou. Od vítězství je dělilo jen šest setin sekundy.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Foto archiv Martina Řezníčka


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace