reklama 11B

reklama

Kellnerová má za sebou druhý týden v Olivě. Podává vyrovnané výkony

 02.02.2020 19:37 | AUTOR: Pavlína Záhorová |
AKTUALIZOVÁNO

ikonka

Také druhý týden Mediterranean Equestrian Tour věnovala Anna Kellnerová tréninkovým závodům po delší zdravotní pauze a celou dobu podávala vyrovnané, až na jeden start bezchybné výkony. V neděli 2. února se dokonce účastnila slavnostního dekorování.

reklama 12C

Druhý týden Mediterranean Equestrian Tour ve španělské Olivě odstartoval 29. ledna a již z předchozího týdne zde zůstala se svými koňmi Anna Kellnerová, která se zde po zdravotní pauze dostává opět do závodní kondice.
 
Téměř všechny starty absolvavala česká reprezentantka bez trestných bodů a v neděli se dokonce s klisnami Catch Me If You Can a Valencia V Z účastnila slavnostního dekorování v soutěži do stotřiceti centimetrů. S první jmenovanou byla sedmá, s druhou pak desátá z celkem dvaadvaceti startujících.
 
Anna Kellnerová bude pokračovat v závodění ve španělské Olivě zase ve dnech 18. až 23. února, kdy se k ní přidají ještě české reprezentantky Veronika Kolářová a Mariana Michlíčková.
 
Foto Kateřina Krpelová / CETreklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace