reklama 11C

Čeští vozatajové jsou v Cáchách šestí. Vedou Nizozemci před Němci

 30.06.2022 16:49 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Ve čtvrtek 30. června zahájila v rámci světového jezdeckého festivalu CHIO Aachen 2022 soutěž čtyřspřeží, které se účastní i český tým tvořený Jiřím Nesvačilem juniorem a jeho bratrem Radkem. Společně obsadili po drezuře průběžnou šestou příčku.

reklama 12C

 
Jiří Nesvačil junior z Národního hřebčína Kladruby předvedl jedenáctou nejlepší drezuru, když obdržel 54,24 trestného bodu. Radek Nesvačil je s 57,44 body čtrnáctý a mezi českými vozataji jsou Koos de Ronde z Nizozemska, Jozsef Dobrovitz z Maďarska či Brit Daniel Naprous. 
 
Nejlepší drezuru předvedl Australan Boyd Exell, jenž vede s 33,33 body. To je poměrně výrazný náskok na další umístěné. Mareike Harm reprezentující Německo má 38,85 bodů, což znamená druhý řádek výsledkové listiny, Nizozemec Ijsbrand Chardon je s 38,99 body třetí a jen o dvě desetiny na něj ztrácí Chester Weber z USA. 
 

Psali jsme: Zahájení festivalu CHIO Aachen 2022 vidělo na stadionu 37.500 diváků

 
Nejlepší pětici uzavírá další nizozemský vozataj Bram Chardon a právě díky tomu Nizozemsko vede Pohár národů. Druzí jsou Němci, třetí Australané, čtvrtí zástupci Belgie a následují Francie, Česká republika a Maďarsko. 
 
Foto: poskytl NH Kladruby


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE