reklama 11D

Český dětský tým byl druhý při CDIO Hagen. Hubáčková zlepšila osobní rekord

ikonka

Další výborné výsledky přidaly Češky při drezurních závodech Future Champions v německém Hagenu. Páteční týmová soutěž vyšla dětskému družstvu ve složení Alice Hubáčková, Jasmína Vášáryová a Anna Milena Appeltová, dojely si pro druhé místo.
14.06.2024 17:21  |  Autor: Vojtěch Kroupa  |  Foto: Hana Vášáryová  |  Rubrika: Sport  |  FANCLUB  |  APLIKACE
reklama 12B

V německém Hagenu si při týmové soutěži zároveň vylepšila svůj osobní rekord Alice Hubáčková, jež zajela drezurní úlohu s oldenburským valachem Verssailes za 78,750%, čímž velmi výrazně také pomohla českému dětskému týmu ke druhému místu. 
 
Anna Milena Appeltová obdržela s Firestonem 68,925% a třetí členka národního celku Jasmína Vášáryová zaznamenala 65,650% v sedle Friday I’M In Love. České jezdkyně tak společně získaly stříbro za zlatými Němci, před bronzovými reprezentanty Švédska. 
 
„O tom jsem vždy snila. Zároveň každé družstvo vyhrálo šek pro nadaci Just World a jezdci se museli společně rozhodnout na jaký konkrétní projekt této nadace peníze pošlou. Je to skvělá akce, děti to donutí zároveň přemýšlet o tom, že ne všichni se mají dobře,“ hodnotí trenérka, jezdkyně a šéfka české ekipy v Hagenu Hana Vášáryová.
 
Johana Vášáryová při pátečním startu mezi juniory v individuální úloze obdržela od rozhodčích 67,980%. S Bona Deou obsadila devátou příčku v konečném bodování. FANCLUB Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadia
Budoucnost našich médií je i ve Vašich rukou. Podpořte nás členstvím ve fanclubu! VÍCE ZDE...
Sociální sítě Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadia
FB Jezdci.cz FB EquiTV.cz FB Jazdci.sk
Připojte se k tematickým skupinám Jezdci.cz na sociálních sítích Facebook a WhatsApp
Skoky Facebook WhatsApp
Drezura Facebook WhatsApp
Všestrannost Facebook WhatsApp
Spřežení Facebook WhatsApp
Voltiž Facebook WhatsApp
Vytrvalost Facebook WhatsApp
Western Facebook WhatsApp
Pólo Facebook WhatsApp
Dostihy Facebook WhatsApp
Klusáci Facebook WhatsApp
Chov Facebook WhatsApp
Ostatní Facebook WhatsApp

reklama 13C

NEPŘEHLÉDNĚTE