reklama 11A

reklama

Vítkové se dařilo v Crans Montaně, Hasnedlová bodovala v Jakubowicích

 14.07.2019 21:39 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Půlka července nebyla jen o skokovém a military mistrovství Evropy a drezurním národním šampionátu, české barvy hájili také reprezentanti v polských Jakubowicích a švýcarské Crans Montaně a na obou místech se pravidelně účastnili dekorování.

reklama 12A
Série mezinárodních skokových závodů v polských Jakubowicích pokračovala i v druhém červencovém týdnu. V těchto dnech se zde dařilo zejména Elišce Hasnedlové. Ve finále Junior Round na 140 centimetrech se se čtyřmi trestnými body umístila na čtvrtém místě, stejnou pozici vybojovala také v sobotní stopětatřicítce. Čtvrteční stočtyřicítka se zase vydařila Nikole Bielikové. S Carthinjem dojela bezchybně devátá.
 
Výsledky z Jakubowice najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Skákalo se také ve švýcarské Crans Montaně, kde startovala Anna Marie Vítková. Nejlepšího výsledku dosáhla v páteční stodvacítce, kde se s koněm Lvs Shelby umístila na třetí příčce a na čtvrté s Mama Mia Picobellou.
 
Výsledky z Crans Montany najdete ZDE.reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace