reklama 11D

reklama

Kamil Papoušek s mladými koňmi ve Wiener Neustadtu šestkrát vítězný!

 07.07.2019 20:39 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Opakovaně se dekorování v rakouském Wiener Neustadtu účastnil Kamil Papoušek se svými mladými koňskými svěřenci a z toho šestkrát dosáhl příčky nejvyšší. Šestidenního mezinárodního mítinku se účastnili také další čeští reprezentanti.

reklama 12B
Velmi úspěšný zahraniční výjezd má za sebou Kamil Papoušek. Ve Wiener Neustadtu se opakovaně účastnil dekorování v rámci soutěží pro mladé koně a z toho hned šestkrát zvítězil. Již v úterý byl díky bezchybnému výkonu ex aequo na prvním místě s pětiletým Cherradem, což se mu podařilo znovu i ve středu. V šestiletých pak dosáhl dalšího prvenství s klisnou Charlyn a v sedmiletých  s valachem Great Feeling. V sobotní Youngster Tour pak s pětiletým Cherradem dosáhl nejrychlejšího času v rozeskakování, bohužel však jednou chyboval, což je odsunulo na čtvrtou příčku, nicméně mezi šestiletými si vítězství nenechal ujít a s časem o dvě sekundy lepším než druhá domácí dvojice si s klisnou Charlyn zajistil prvenství. Dekorování se účastnil také při sobotní Youngster Tour pro sedmileté a to na třetí příčce s koněm Great Feeling.
 
Vedle toho v soutěžích Elite Tour zazářila rovněž Alžběta Malcová s klisnou Bluebelle, nejvíce zejména ve středu, když se po bezchybném základním kole i rozeskakování společně umístily na druhé příčce.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Ilustrační foto archiv Jezdci.czreklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace