reklama 11D

reklama

Češi ukončili účast ve Valencii. Portychová jednou chybovala v GP

 15.11.2020 15:11 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

V neděli 15. listopadu vyvrcholil další týden španělské túry CES Valencia. Do Grand Prix Česká republika vyslala dva reprezentanty, Aleše Opatrného a Lindu Portychovou. Lépe si vedla Portychová s klisnou Falino. Po jedné chybě skončila sedmnáctá.

reklama 12C

V závěrečné Grand Prix CES Valencia Autumn Tour 2020 jednu chybu v parkuru připsal i Aleš Opatrný s valachem Gucci. Obdržel ale další jeden trestný bod za překročení času, což ho odsunulo na konečné 26. místo. 
 
V neděli dále vrcholilo finále kategorie sedmiletých koní, v němž se také lépe dařilo Lindě Portychové. V sedle hřebce Copin’s Boy dokončila rozeskakování se čtyřmi trestnými body a patřilo jí šesté místo. Aleš Opatrný v této kategorii chyboval dvakrát s Colinem Z a skončil třiadvacátý. 
 
Své poslední starty ve španělské Valencii přidala i Viktorie Šusterová. Na úrovni 120 centimetrů byla bezchybná s Cassilocem a obsadila místo osmé. 
 

Kompletní výsledky z CES Valencia Autumn Tour 2020 naleznete ZDE

 
Foto archiv Lindy Portychové


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace