reklama 11A

reklama

Lindě Portychové se ve Valencii daří. V sobotu byla třikrát v TOP10

 07.11.2020 16:56 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V sobotu 7. listopadu se velmi dařilo při CES Valencia Autumn Tour Lindě Portychové. Hned ve třech soutěžích byla mezi nejlepšími deseti účastníky. V nejnáročnějším parkuru dne na výšce 145 centimetrů s klisnou Juliett skončila devátá.

reklama 12B

 
Linda Portychová byla v sobotu mezi nejlepšími dvojicemi již v soutěži do 135 centimetrů pro sedmileté koně. S hřebcem Copin´s Boyem dokončila obě dvě části soutěže bez penalizace a skončila devátá. O čtyři příčky za ní se umístil Aleš Opatrný s valachem Colinem Z. 
 
Další skvělý výkon předvedla Linda Portychová s klisnou Falino ve stočtyřicítce, v níž s čistým kontem v čase 64,65 obsadila pátou příčku. Mariana Michlíčková s valachem Human Leaque obdržela 6 trestných bodů a ve výsledkové listině figuruje na 30. řádku. 
 
Sobotní kvalifikace do Grand Prix se jela opět na výšce 145 centimetrů. A opět to byla Linda Portychová, která nejlépe reprezentovala české barvy. V sedle klisny Juliett dokončila bez penalizace v čase druhé fáze 41,80 a skončila devátá. Žádný trestný bod nedovezla ani Mariana Michlíčková s valachem Leeve Jung 2. Čas 44,87 jí zařadil na 13. příčku. Aleš Opatrný s klisnou Elegance v druhé části soutěže inkasoval 10 trestných bodů. Ty jej odsunuly až na 62. místo konečného pořadí.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEMK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace