reklama 11B

reklama

Michlíčková mistryní ČR mezi jezdci U25. Obhájkyně skončila druhá

 04.10.2020 12:37 | AUTOR: Kateřina Návojová |
FOTOGALERIE

ikonka

Nejmladší účastnice mistrovské soutěže U25, šestnáctiletá Mariana Michlíčková, se v sedle Leeve Junga nenechala rozhodit a z poslední startovní pozice si v Martinicích po bezchybné jízdě docválala pro titul mistryně ČR, před Portychovou a Pospěchem.

reklama 12B

 
Do finálového třetí kola mistrovství České republiky v parkurovém skákání 2020 vstupovaly tři jezdkyně s čistým kontem. 
 
Pod tlak je nedělní bezchybnou jízdou pouze s jedním trestným bodem za čas dostala Linda Portychová. Ta tak měla Copin´s Boyem po třech kolech na kontě pouze dva trestné body. S jednou chybou pak byl za ní Daniel Pospěch s Non Stop Novaequi, který v neděli dokončil bezchybně a v čase.
 
Natálie Ulčová s Demontem nakonec přivezla 16 trestných bodů a vypadla z elitní pětice. Velmi nadějně vypadala jízda Terezy Svobodové s Briatnií, avšak chyba na vodě znamenala 4 trestné body. 
 
Poslední na startu byla Mariana Michlíčková v sedle Leeve Junga 2. Svěřenkyně Aleše Opatrného dokázala předvést výbornou jízdu a s pouhým jedním trestným bodem za čas se radovala z vítězství. Druhá tak skončila loňská mistryně Linda Portychová s Copin´s Boyem.
 
O třetí místo se rozeskakovali Daniel Pospěch a Tereza Svobodová. Lepší výkon nakonec ve vypjatém rozeskakování podal Daniel Pospěch s Non Stop Novaequi a radoval se z bronzové medaile. Elitní pětici uzavřela s pěti trestnými body Nicola Grünthalová s Carefulem Z. 
 
Veškeré podrobnosti o programu a průběhu mistrovství České republiky v Martinicích najdete na adrese www.mistrovskemartinice.cz. Přímý přenos můžete sledovat na EquiTV.cz.
 
Foto Kateřina Návojová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace