reklama 11C

reklama

Březnová Equitana v Essenu zrušena. Pořadatelé hledají alternativy

 15.12.2020 12:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Světová jezdecká výstava a veletrh Equitana, která se měla uskutečnit v německém Essenu od 13. do 21. března 2021, nakonec v tomto termínu neproběhne. „Učinili jsme tak po konzultaci s našimi vystavovateli a partnery,“ uvádějí pořadatelé.

reklama 12A

 
Equitana v Essenu je další velkou událostí spojenou s koňmi, která padla za oběť koronaviru Covid-19. Koná se tradičně jednou za dva roky, ale tentokrát interval mezi jednotlivými ročníky bude delší.
 
„Toto rozhodnutí pro nás nebylo snadné, ale učinili jsme ho po konzultaci s našimi vystavovateli a partnery,“ uvedl Benedikt Binder-Krieglstein, generální ředitel Reed Exhibitions Deutschland GmbH, která je pořadatelem akce. „Při pohledu na vývoj probíhající pandemie není jasné, kdy se události v nadcházejících měsících budou moci znovu konat. V současnosti pociťujeme nejistotu i mezi našimi vystavovateli. Naše rozhodnutí poskytlo jistotu plánování pro všechny účastníky,“ pokračuje.
 

PSALI JSME: Na Světový pohár a veletrh Partner Pferd do Lipska až v březnu 2021

 
„Víme, jak moc se celý jezdecký průmysl těší na Equitanu. Víme také, jak důležitá je světová jezdecká show jako veletrh a místo pro setkání v tomto odvětví, i jak vysoká očekávání jsou s ní spojena,“ konstatovala režisérka Equitany Christina Uetz. 
 
Organizátoři nyní usilovně pracují na alternativních možnostech a dalších plánech pro rok 2021. O podrobnostech budou informovat v nejbližším možném termínu. 
 
Ilustrační foto: Equitana Essen Press


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace