reklama 11C

reklama

Bartoš a Váňa vedli český hattrick v Trevisu, Brunch Royal opět top

 28.11.2020 18:58 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

I na sklonku listopadu vozí tuzemští překážkáři úspěchy z Itálie. Sobotní odpoledne v Trevisu zastihlo ve výborné formě zejména Josefa Bartoše, který na sériových vítězích Brunch Royalovi a Chicagovi zaznamenal jistá vítězství po aktivních průbězích.

reklama 12B
Tří vítězství českých stájí se zrodila na sobotním mítinku v italském Trevisu. Dvakrát se prosadily barvy šampionské stáje Scuderia Aichner SRL pod vedením Josefa Váni mladšího, jednoho vítěze nasedlala i trenérka Jana Nováková.
 
Úspěšné odpoledne českých barev předznamenal sedmiletý Hádés s Niklasem Lovénem, který v úvodních proutkách Premio Gran Risa na 3000 metrů po krásném souboji zdolal domácího Airviho. Valach stáje Galopp & Friends s.r.o. vyhrál už ve čtvrté zemi, naposledy proběhl vítězně cílem před rokem a půl ve švédském Strömsholmu.
 
Ve velké formě jezdil v sobotu žokej Josef Bartoš. Ve steeplechase Premio Instituto Del Nastro Azzurro dovedl k třetímu letošnímu úspěchu jedenáctiletého valacha Chicaga, který na začátku cílové roviny utekl zbytku pole a závěr dostihu mohl vypustit. Druhé místo získal pozdním závěrem Meisho Kongoh.
 
Druhý triumf týmu Bartoš - Váňa - Aichner se zrodil v 4750 metrů dlouhém krosu Premio Amedeo Duca D’Aosta. Sedmiletý Brunch Royal prohrál za poslední dva roky jen jednou a soupeře nenalezl ani tentokrát. Loňský sériový vítěz triumfoval jistě o 3 délky před Silver Tangem, Fly Filo Fly a Tamasem.
 
Mimo dotovaná místa tentokrát skončili čeští zástupci v Chantilly. Crush On Me finišovala šestá mezi tříletými nezvítězivšími na 1300 metrů, dvouletá Tarawera doběhla desátá.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace