EquiTV ŽIVĚ: dostihy, chladnokrevníci, paravoltiž, working equitation
reklama 11A

Ani druhý pokus O2 areny nevyšel. Cavalluna do Prahy v únoru nezavítá

 26.01.2022 13:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Vystoupení Cavalluna Celebration se ani v roce 2022 v pražské O2 areně neuskuteční. Napoprvé se tato koňská show, která je nástupcem oblíbené Apassionaty, měla v libeňské multifunkční hale představit koncem února 2021. Druhý pokus letos také nevyšel.

reklama 12A
 
Jak informovali organizátoři ze společnosti Bestsport na stránkách O2 areny, kvůli stávajícím opatřením vlády vztahujícím se ke konání kulturních akcí v České republice, a zároveň přetrvávající a neustále se měnící pandemické situaci, s odlišnými podmínkami pro vstup, bezpečnost a konání akcí v různých zemích celé Evropy, bohužel není možné uspořádat vystoupení Cavalluna Celebration ani v pražské O2 areně.
 
Představení bylo původně plánované na 5. února 2022. „Celý tým Cavalluna se omlouvá za způsobené komplikace a těší se na brzké setkání s fanoušky show v příznivější době,“ doplnili pořadatelé v krátkém prohlášení. Ti, kteří již měli zakoupené vstupenky, se mají obracet na oficiální prodejce, jimiž jsou Ticketmaster a Ticketportal.
 
Nejpopulárnější evropská rodinná koňská show Apassionata se v Praze uskutečnila naposledy v roce 2018. Tehdy jí dle informací organizátorů navštívilo více než 20.000 návštěvníků. Poté produkce zahájila přípravy zbrusu nové show, kterou chtěla do české metropole přivést 27. února 2021. 
 

Nepřehlédněte: Show Apassionata 2018 ve fotogalerii Ivana Krejzy

 
Kreativním srdcem Cavalluny je skladatel a režisér Klaus Hillebrecht nominovaný na prestižní cenu Emmy. Nová show „Tajemství věčnosti“ navazuje na předchozí úspěchy představení Apassionata – „Companions of Light“, Cavalluna – „World of Fantasy“ a Cavalluna – „Legend of the Desert“, které napříč celou Evropou zhlédlo přes 1.000.000 návštěvníků. 
 
Kvalitu představení dodávají jak krásní koně, tak i profesionální jezdci a akrobaté. Nezapomenutelné choreografie připravují Luis Valença, Bartolo Messina, Sebastián Fernández, Sylvie Willms a další členové jezdecké akademie Hasta Luego Academy. 
 
Zdroj: Bestsport
Ilustrační foto: Ivan Krejza


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE