Ve Vejeru skončil druhý mítink Sun Shine Tour 2016

Neděle 21. února, opět s českými jezdkyněmi ve startovních listinách, byla posledním dnem druhého mítinku Sun Shine Tour 2016. Celá túra trvá šest týdnů. Přestávka bude pouze dvoudenní, a opět se rozběhnou kola seriálu. Podrobnosti najdete v článku.
21.02.2016 20:45  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Emma de Moussac a Charly Brown dokončili Grand Prix s jednou chybou. Ilustrační foto: archiv Jezdci.cz

V sobotu 20. února byla na pořadu mimo jiné Small Grand Prix, tedy malá Velká cena. Startovaly v dvě české dvojice. Emma Augier de Moussac s Kanonjou a Anna Kellnerová s Atessou. První jmenovaná jezdkyně dojela s 8 trestnými body na 32. místě, druhá dvojice soutěž nedokončila.

Posledním dnem tohoto mítinku byla neděle 21. února.  V Big Tour A1 postavené jako dvoufázové skákání skončila po bezchybném výkonu Emma de Moussac s Courrage na 18. příčce

V Big Tour B s rozeskakováním se české reprezentantky seřadily těsně za sebe. Emma de Moussac s Divou se dopustila jedné chyby a obsadila 25. místo. Stejně tak Anna Kellnerová chybovala jednou s Atessou a skončila sedmadvacátá.

V Grand Prix pak startovala pouze Emma de Moussac  na Charly Brown a s jedním shozením si dojela pro 30. příčku.

Sun Shine Tour pokračuje třetími závody od úterý 23. února.