ŽIVĚ: 26. a 27.6. CDI Brno, 27.6. dostihy Chuchle, skoky MJP Martinice
reklama 11D

reklama

Trunda s Trnkou-Ruf v dějišti MS Lion 2018

 18.10.2018 07:44 | AUTOR

ikonka

Během středečního dne 17. října čekala na přihlášené koně letošního mistrovství světa mladých koní ve všestrannosti ve francouzském Lion d´Angers veterinární přejímka. Trnka-Ruf, kterou bude sedlat Miroslav Trunda, prošla touto zkouškou bez problémů…

reklama 12C

Přestože na nominační listině figurovali dva čeští jezdci, v Lion d´Angers startuje nakonec pouze jeden. V šestileté kategorii budeme mít na startu Miroslava Trundu, a to s klisnou Trnka-Ruf. Klisna prošla bez problémů kondiční zkouškou a dále se ukáže při drezurní úloze. Do ní se česká dvojice vydá během pátečního dopoledne.

Trnka-Ruf je český teplokrevník po otci Corlensky G z matky Tundra po Amon. Chovatelem klisny je Karel Růžička mladší. Tato klisna je nejen například vítězkou pardubické soutěže „L“ z konce roku 2017, jedná se však zároveň i o šampionku Kritérií mladých koní. V roce 2017 zvítězila v pětileté kategorii.

Mezi šestiletými je letos nahlášených celkem 41 koní z dvaceti zemí světa. Více zastoupená je sedmiletá kategorie, kde se na startu sejde bezmála 70 koní. Bohužel český reprezentant na startovní listině nakonec nefiguruje.

 

Na stránky pořadatele se dostanete ZDE.reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace