Šulek vítězem LICA Servis Grand Prix RS Team 2015

Soubojem tří jezdců v sedle čtyř koní vyvrcholila nedělní LICA Servis Grand Prix RS Team 2015 s výškou překážek 145 centimetrů. Z prvenství se nakonec radoval Igor Šulek s Wavo Aramis, který předstihl druhého Jiřího Hrušku s Aristem-Z...
28.06.2015 18:45  |  Rubrika:   |   FANCLUB
Igor Šulek s Wavo Aramis. Ilustrační foto Josef Malinovský

Stejně jako Wavo Aramis, i Sapril Aristo-Z byl v rozeskakování bezchybný, ale jeho čas byl o tři čtvrtě sekundy pomalejší. Bez penalizace dokončil také Patrik Eibner s koněm Capser Speed Jumper. Ten ovšem protnul cílovou čáru o více jak 3 vteřiny později, než Igor Šulek při své vítězné jízdě.

Patrik Eibner sedlal v rozeskakování také svého dalšího koňského svěřence, kterým je Chiara Blue Diamond. V tomto případě se ovšem neubránil dvěma chybám.

V LICA Servis Grand Prix RS Team nemohla chybět ani nejlepší česká jezdkyně Zuzana Zelinková. S Filicitou však inkasovala 4 trestné body v základním kole a skončila osmá. Kompletní výsledky najdete v příslušném záznamu závodů – viz odkaz níže...