Jiří Hruška vítězem LICA SERVIS Grand Prix RS Team

Ve dnech 30. 5. až 1. 6. se uskutečnily v areálu RS Team v bratislavské Záhorské Bystrici závody LICA SERVIS Grand Prix RS Team, které byly zároveň součástí Slovenského skokového poháru. Vítězem hlavní soutěže se stal Jiří Hruška s Aristem-Z...
01.06.2014 23:45  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB
Jiří Hruška s Aristem-Z při rozhovoru s Alešem Suchánkem pro EquiTV.cz

Celkem se na start parkuru s překážkami vysokými 140 centimetrů postavilo 39 dvojic, z nichž 9 postoupilo do rozeskakování. K naší radosti mezi nimi nechyběli ani čeští jezdci. Zatímco Marek Hentšel se Sauronem Fitmin v závěrečné části soutěže dvakrát chyboval a skončil devátý, Jiří Hruška s Aristem Z dokončil čistě a navíc v nejkratším čase. Druhý Igor Šulek s Wavo Aramis za ním zaostával dvě desetiny sekundy a třetí Tomáš Kuchár v sedle koně Cupido Z téměř o sekundu a půl

Na dalších příčkách se umístili se svými koňskými svěřenci Marián Štangel, Ján Cigán mladší, Kristóf Hegedüs, a v neposlední řadě Tomáš Kuchár a Igor Šulek se svými druhými koňmi. Naše nejlepší česká jezdkyně Zuzana Zelinková s Calippou-T a s The Lux Efectem bohužel zůstala těsně před branami rozeskakování a obsadila s nimi 10., resp. 11. pozice. Dvanáctý skončil další náš reprezentantPetr Kuba se Zancarou

Kompletní výsledky najdete na adrese www.rsteam.sk. Internetová televize EquiTV.cz aktuálně připravila rozhovor s Jiřím Hruškou. Aleš Suchánek pozval k mikrofonu EquiTV.cz také Zuzanu Zelinkovou. Oba dva rozhovory si můžete poslechnout ZDE!