ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11B

reklama

S Jaroslavem Hatlou nejen o úspěších v Ravenně

 17.04.2015 08:25 | AUTOR

Natočili jsme pro vás rozhovor s olympionikem Jaroslavem Hatlou. Ten se s námi podělil o svoje pocity z nedávného úspěšného startu v Itálii, prozradil i informace o sportovní přípravě a plánech.

reklama 12B

VIDEOROZHOVOR MŮŽETE ZHLÉDNOUT ZDE

Český reprezentant ve všestrannosti Jaroslav Hatla se účastnil první dubnový víkend tříhvězdičkových mezinárodních závodů v italské Ravenně, které byly součástí olympijské kvalifikace. Dařilo se mu tam více než dobře, obsadil totiž 2. a 4. místo...
 
Jak s koněm Westwinds El Divo, tak s Fernetem získal do olympijského žebříčku velmi důležité body. Jak moc jsou pro něj cenné, na to jsme se ho zajeli zeptat osobně do domovské stáje Czech Equestrian Teamu v Radimovicích u Prahy. Právě tento klub totiž náš doposud jediný novodobý olympionik v jezdeckých disciplínách reprezentuje.
 
Díky společnosti Horselive.tv vám můžeme také nabídnout záběry Jaroslava Hatly s Westwinds El Divem přímo z průběhu celé soutěže v Ravenně. Ferneta vám pro změnu ukážeme z video záznamu předešlých mezinárodních závodů v Portugalsku, na které přijde také krátce řeč.


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace