ŽIVĚ na EquiTV.cz 14. června: Kritéria mladých koní v Opavě
reklama 11A

reklama

Pohár národů při CSIO Uggerhalne pro dánský tým

 03.06.2017 21:25 | AUTOR

V sobotu 3. června se v dánském Uggerhalne konalo čtvrté kolo Poháru národů druhé evropské divize. Vítězství vybojovalo domácí dánské družstvo ve složení Lars Bak Andersen, Soren Moeller Rohde, Thomas Sandgaard a Thomas Velin…

reklama 12B

ilustračni foto: archiv jezdci.cz

Jedenáct týmu přijelo do dánského Uggerhalne bojovat o cenné body v rámci soutěží Poháru národů. Nejvyšší příděl bodů získalo domácí družstvo ve složení Lars Bak Andersen, Soren Moeller Rohde, Thomas Sandgaard a Thomas Velin, které inkasovalo v obou kolech osm trestných bodů.

Na dělené druhé místo se s dvanácti trestnými body postavila Francie společně se Švédskem. Oba týmy patří ale do první evropské divize.

Další body si do žebříčku připsal tým Belgie, který v současné chvíli vede tabulku druhé divize. Hendrik Denutte, Gaetan Decroix, Karline De Brabander a Dominique Hendrickx dokončili se zatížením šestnácti trestných bodů.

Po čtvrtém kole vede tabulku druhé evropské divize právě tým Belgie s náskokem 95 bodů před týmem Velké Británie. Třetí příčka patří Dánsku.

Kompletní výsledky PN Unggerhalne naleznete ZDE.

Aktuální výsledky druhé divize po 4. kole naleznete ZDE.reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace