ŽIVĚ na EquiTV.cz 14. června: Kritéria mladých koní v Opavě
reklama 11A

reklama

Dánské Uggerhalne čeká Pohár národů druhé divize

 31.05.2017 13:15 | AUTOR

Dánské město Aalborg-Uggerhalne se stane v sobotu 3. června dějištěm dalšího kola skokového Poháru národů započítávaného do druhé evropské divize. CSIO v Uggerhalne bylo do kalendáře FEI zařazeno dodatečně a Nations Cup tam bude mít premiéru.

reklama 12C

Ilustrační foto: archiv Jezdci.cz

Během CSIO v Uggerhalne, které se koná ve dnech 1. – 4. června, proběhne čtvrtá letošní soutěž Poháru národů počítaná do Divize 2, kam patří i Česká republika. Česko svůj tým do Dánska neposílá. Bodovat tam budou chtít Belgičané, Britové, Finové, Norové a družstvo domácích. 
 
Do soutěže družstev nastoupí i reprezentanti zemí, které patří v seriálu do jiných skupin. Chybět nebudou ještě francouzští, němečtí, irští, italští, nizozemští a švédští jezdci. Tyto všechny týmy jsou zařazeny do elitní „jedničky“, která má ve stejném termínu bodovaný Pohár národů v St. Gallen. Z pohledu na soupisku jezdců je tedy jasné, že federace do Dánska nevysílají své ačkové týmy.
 
 

Výsledky můžete sledovat TADYreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace