reklama 11B

reklama

Páteční výkony Pospíšila při CSN Kreuth

 02.03.2018 23:12 | AUTOR

ikonka

Závodní dění pokračovalo v německém Kreuthu při národních skokových závodech CSN i během pátečního dne 2. března. Z české ekipy se dobře přestavil Ondřej Pospíšil, který startoval i v nejvyšší soutěži dne. Více se mu však dařilo v těch předešlých…

reklama 12C

Český jezdec Ondřej Pospíšil sedlal během pátku několik svých koní. V nejtěžší soutěži S*, což je parkur s výškou překážek 140 centimetrů, sedlal koně Zandiro. Tentokrát se mu však nepodařilo překonat připravenou trasu parkuru bezchybně a připsal si na konto celkem devět trestných bodů.

V rámci elitní šestky se tento jezdec umístil v pátek hned dvakrát, v obou případech šlo o soutěže hodnocené na styl.

Na parkuru stupně M*, tedy 125 centimetrů vysokém, si dojel pro páté místo s koněm Casanova vh Bontehof Z. Česká dvojice si připsala za svůj výkon na konto 7,6 bodů, což stačilo na pátou příčku. Od elitní trojice je přitom dělilo pouze 0,2 bodu.

V nižší soutěži A* sedlal Ondřej Pospíšil koně Corliste. Za jízdu obdržel 7,0 bodů a skončil na šesté pozici ve výsledkové listině.

 

Kompletní výsledky naleznete ZDE.reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace